Psikoloji Tarihi

İslam Ansiklopedisi A

İslam Ansiklopedisi B

Cemil Meriç

Karen Horney

PDR Notları


 
ANTALYA, BURSA, İSTANBUL VE KONYA'DAKİ ADAYLAR! SINAV KAYGISINDAN KURTULMAK İÇİN PROFESYONEL DESTEK ALABİLİRSİNİZ TIKLAYIN

2013 HAVA ASTSUBAY MESLEK YÜKSEKOKULU BAŞVURU ŞEKLİ VE SEÇİM AŞAMALARINA ÇAĞRI ESASLARI

2014 HAMYO BAŞVURU ŞEKLİ VE SEÇİM AŞAMALARINA ÇAĞRI ESASLARI İÇİN TIKLAYINIZ. Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu; Hava Kuvvetleri Komutanlığının astsubay ihtiyacını karşılamak amacıyla ön lisans düzeyinde, Akademik ve Temel Askerlik Eğitimi ile astsubayların Hava Kuvvetleri Komutanlığında görev yapacağı sınıf, branş ve ihtisaslarda eğitim-öğretim veren yatılı bir askeri eğitim öğretim kurumudur. Hava Astsubay Meslek Yüksekokulunda tüm eğitim-öğretim faaliyetleri, 21'inci yüzyılın havacılık bilim ve teknolojisi ile bütünleştirilerek yürütülmektedir. 
Bedensel ve zihinsel olarak en mükemmel şekilde yetişmek, Türkiye Cumhuriyeti semalarında, barış ve huzuru sağlamak için yapılan uçuşları desteklemek, zoru başarmak ve geleceği yakalamak istiyorsanız sizleri aramızda görmek istiyoruz. 
Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu, Hava Teknik Okullar Komutanlığı (Gaziemir/İZMİR) bünyesinde konuşlandırılmıştır. Eğitim-öğretim süresi iki yıldır. 
İki yıllık eğitim-öğretim süresince, öğrencilerin ihtiyaçları devlet tarafından karşılanmakta, mezun olan öğrenciler astsubay çavuş rütbesi ile göreve başlamaktadır.
BAŞVURU ŞEKLİ VE SEÇİM AŞAMALARINA ÇAĞRI ESASLARI 
Lise ve dengi okullar arasından belirlenecek kaynak okul türü ile öğrenim kolu, alan veya bölümlerinden 2012 yılında mezun olmuş olmak ya da 2013 yılı kayıt kabullerin yapıldığı tarihe kadar mezun olacak olmak (2012 yılından önce mezun olanlar veya 2013 yılı kayıt işlemlerinin yapıldığı tarihten sonra mezun olacaklar seçim aşamalarında başarılı olsalar dahi kayıt işlemleri yapılmayacaktır). 
Yukarıda belirtilen başvuru koşullarını sağlayarak, "Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu Öğrenci Adayı" olmak isteyenlerin; 2013 ÖSYS Aday Başvuru Formunun "Askeri Okullara Girme İsteği" alanındaki kutucuğu işaretlemeleri ve Hava Astsubay Meslek Yüksekokuluna 25 Mart-16 Mayıs 2013 (saat 17:00) tarihleri arasında, İnternet üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir. 
Sadece "Askeri Okullara Girmek İstiyorum" seçeneğini işaretlemek YETERLİ DEĞİLDİR. Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için, söz konusu seçeneği işaretleyen veya işaretlemeyen adayların başvuru işlemlerini tamamlayabilmeleri amacıyla ayrıca 25 Mart-16 Mayıs 2013 (17:00) tarihleri arasında http://www.tsk.tr veya http://www.tekok.edu.tr İnternet adresinden, konu ile ilgili alana girip gerekli bilgileri doldurmanız gerekmektedir. 
Söz konusu hanenin Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) başvurusu esnasında işaretlenmemesi halinde, Hava Astsubay Meslek Yüksekokuluna başvurmak için; http://www.tsk.tr veya http://www.tekok.edu.tr İnternet adresinden, konu ile ilgili alana girip gerekli bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. 
Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) sonuçlarının açıklanmasından sonra, başvuruda bulunan adaylar,http://www.tekok.edu.tr İnternet adresinde bulunan Hv.Astsb.MYO 2013 yılı başvuru kılavuzunda yer alan mezun oldukları/olacakları öğrenim kolu, alan veya bölümleri dikkate alınarak "Seçim Aşamalarına Çağrı Puanı" belirlenecektir. 
Belirlenecek çağrı puanlarının üzerinde not alan adayların Hava Astsubay Meslek Yüksekokulu seçim aşamalarına katılım için çağrı belgeleri ve çağrı tarihleri Haziran 2013 ayı içerisinde http://www.tekok.edu.tr İnternet adresinden yayımlanacaktır (Posta ile çağrı yapılmayacaktır). 
Ayrıntılı bilgi http://www.tekok.edu.tr İnternet adresinden veya 0.232.251 79 29 ile 0.232.251 16 00 (Dahili 4183/4184) numaralı telefonlardan edinilebilir.

 
1- BU SİTE TAMAMEN BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE BİLGİLERİN GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMA İHTİMALİ VARDIR.
2- BU SİTE RESMİ BİR SİTE DEĞİL, KİŞİSEL BİR SİTEDİR.
3- YANLIŞLIKLA DA OLSA VERİLEBİLECEK HATALI BİLGİLER DOLAYISIYLA www.ygslyssistemi.com YÖNETİMİ HİÇ BİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.
4- SİTEMİZDEN EDİNDİĞİNİZ TÜM BİLGİLERİ MUTLAKA RESMİ KAYNAKLARDAN DA KONTROL EDİNİZ.
5- SİTEMİZDEKİ DİĞER SINAVLAR KISMI SADECE BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR. YGS LYS HARİCİNDEKİ SINAVLARLA İLGİLİ SORU SORMAYINIZ.
6- HİÇ BİR KULLANICI SİTEMİZDEKİ BİLGİLERDEN DOLAYI HERHANGİ BİR ZARARA UĞRADIĞI YÖNÜNDE ŞİKAYETTE BULUNAMAZ.
ASLOLAN RESMİ KAYNAKLARDAN ELDE EDİLEN BİLGİLERDİR. BURADA VERİLMİŞ OLAN BAZI PRATİK BİLGİLERİN OLASI YANLIŞLIĞI YA DA GÜNCELLİĞİNİ YİTİRMİŞ OLMASI NEDENİYLE MAĞDUR OLMAMAK İÇİN LÜTFEN RESMİ KAYNAKLARA BAKINIZ.
7- BU SİTEYİ ZİYARET EDEN TÜM ZİYARETÇİLERİ BU UYARILARI OKUMUŞ KABUL ETMEKTEYİZ..

www.ygslyssistemi.com başarılar diler.......

Makale Arşivi

copyrite© ygslyssistemi.com
Her hakkı saklıdır. Yayınlanan makalelerin bir kısmı ya da tamamı kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.